10 Aralık 2018, 23:27:12

Haberler:Yardım almak ve deneyimlerinizi paylaşmak  için;
''KAYIT OLMALISINIZ''...
Sizi de bu ailede görmek isteriz....

SİZDEN GELEN RESİM bölümünde kuşlarınızın görünmesi için MUHABBET KUŞLARIMIZI TANITALIM kategorisine konu açmanız , foto eklemeniz gereklidir

Alışmıyor

(Okunma sayısı 43 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Talha Yılmaz

Merhaba muhabbet kuşu.org  blogerleri benim iki adet kuşum  1 sene oldu bana hala alışmadılar ne yapmalıyım cevap yazarsanız teşekkürler  :-*

Ronay

Talha bey Hoş geldiniz Ailemize.....

Öncelikle 2 kuşu alıştırmak çok zordur.Birbirleriyle ilgilenip ,size ilgisi olmayacaktır.Diğer durum ise
 uzun süre geçmiş kuşlar yavruyken alışması da kolaydır.Yaşına girmiş kuşlar , alıştırmak zordur.
Üzgünüm ki bu saatten sonra alıştırmanız çok çok zordur.Eğitim konusunda başka fikri olan arkadaşlar olur belki ,
yorum yapıcaklardır.Benim fikrim ve tecrübelerim bu , bana kalırsa yavru almaya çalışın.Çıkan yavruları alıştırma çalışın...

Kuşlarınızı Muhabbet kuşları tanıtalım bölümünde bizimle paylaşırsanız seviniriz.
Konuyu Muhabbet kuşları eğitim bölümüne taşıdım.
Son Düzenleme: 25 Kasım 2018, 19:59:22 Gönderen: Ronay

Anlatabileceğin,karşındakinin anlayacağı kadardır.....

Şehmus BAKIR

Merhaba hosgeldiniz aramiza ronay kardesimin dedigi gibi iki yabani kuşu birden egitmek imkansiz gibi biseydir.bunun icin yavruyken egitmek gerekiyor.eger kuslar erkek ve disi ise ve kanbagimi yoksa eslestirmek daha mantikli olur veya ikisini goturup vasifli bir yavruyla degistirmek diger onerimdir.simdi karar vermekte size kalmistir :-*

Rızkımı veren Hüdădır,
Kula minnet eylemem.....