10 Aralık 2018, 22:22:44

Haberler:Yardım almak ve deneyimlerinizi paylaşmak  için;
''KAYIT OLMALISINIZ''...
Sizi de bu ailede görmek isteriz....

SİZDEN GELEN RESİM bölümünde kuşlarınızın görünmesi için MUHABBET KUŞLARIMIZI TANITALIM kategorisine konu açmanız , foto eklemeniz gereklidir

Sultandan Başlayalım :)

(Okunma sayısı 38 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ognkbts

Merhaba aile öncelikle yeni forumumuz hayırlı olsun :) 3 çift Sultan Papağanım var 2 si yuvaya girip çıkıyor Yuvaya girenlerden biri çiftleşti ama tüye girdi  Nekton E ve S takviyesi yapıyorum Süreci nasıl hızlandırabilirim. Önerilerinize açığın. Bu arada bu ilk forumumuza üye olduğumda 14 yaşındaydım  Şuan 22 yaşında memurum ve sizlerin arasında olmaktan mutluyum. İyi ki varsınız :)

Son Düzenleme: 01 Aralık 2018, 21:50:07 Gönderen: Ronay

Ronay

Kardeşim Hoş geldin,sefa verdin.Seni tekrar görmek çok güzel  :)

Kuşlarının Maşallahı var.Biraz sabır işleri üretme işi biliyorsundur zaten , ama aşırı E VİTAMİNİ yüklemesi yapma tüye sokar.
Tüye girene B vitamini özellikle B12 vitamini takviyesi iyi gelicektir.Ara ara mama ver ve sabır başka bir şey gerekmiyor.....

Ara ara paylaş şu güzellikleri hatta Muhabbet Kuşunuzu tanıtalım bölümünden paylaşırsan anasayfada da görünür kuşların ,
sürekli aramızda görmek istiyoruz seni artık... ;)
Muhabbetkuslari.org Türkiyenin en eski formudur.Bir çok üretici burdan yetişti , tekrar eski günlerine kavuşacağız ama desteklerle kardeşim..

Son Düzenleme: 01 Aralık 2018, 22:00:18 Gönderen: Ronay

Anlatabileceğin,karşındakinin anlayacağı kadardır.....

Şehmus BAKIR

Bizi kirmayip geldigin icin tesekkurler ogun kardesim.takviye yerine guzel bir mama hazirlayip verebilirsin.sultanlari evcillestirip sonra uretirsen daha cok faydasini gorursun cunku cok urkek ve guvensizdirler..evcillestikten sonra guvenip urerler ve yavruya daha iyi bakarlar bu taktigimde sana uye oldugun icin aramiza geri geldigin icin kardesim ;)

Rızkımı veren Hüdădır,
Kula minnet eylemem.....

Ahmet Didik

Hoşgeldiniz. Öncelikle mutasyon renklerinin dağılımına bayıldım. Maşallah
Ronay abimin dediği gibi B vitamini tüy için en ön planda olanıdır. Özellikle Biotin içeren gıdalar verebilirsiniz.  Ben kuşlarım da mama içine karnabahar katıyorum sizde deneyebilirsiniz. :)

ognkbts

Hepinize ayrı ayrı çok teşekkürler,  Sizlerden  bişeyler öğreneceğiz  öğrendiklerimizide aktaracağız  :)