10 Aralık 2018, 23:39:18

Haberler:Yardım almak ve deneyimlerinizi paylaşmak  için;
''KAYIT OLMALISINIZ''...
Sizi de bu ailede görmek isteriz....

SİZDEN GELEN RESİM bölümünde kuşlarınızın görünmesi için MUHABBET KUŞLARIMIZI TANITALIM kategorisine konu açmanız , foto eklemeniz gereklidir

20 gündür geçmeyen ishal

(Okunma sayısı 86 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cihankurtkovan

Arkadaşlar herkese merhaba
Muhabbet kusumun ishali hala geçmedi veteriner ve hayvan hastanesindeki profesore kadar götürdüm veteriner antibiyotik ve c vitamini kullandirdi 7 gün .
O bitti hayvan hastanesindeki profesör un parazit önleyici şurubunu kullandim 3 gün . Bıraktım . Pirinç lapası ve patates haşlaması da verdim 5 gün bir türlü sulu dışkı geçmiyor . Kanadı da düşük muhtemelen incinmiş dediler ama ishal ile bağlantısı var mı anlamadım . Geçmiyor hastalığı ....

Son Düzenleme: 04 Aralık 2018, 00:32:19 Gönderen: Ronay

Ronay

Altına temiz a4 yani beyaz kağıt koyun dışkısının net fotoları atın.Son zamanlardaki durumu nasıl hareketli mi? Yeme olan ilgisi nasıl biraz anlatınız? Çözücez sorunu beraber inşallah....

Anlatabileceğin,karşındakinin anlayacağı kadardır.....

Şehmus BAKIR

Merhaba kusunuz bagirsak enfeksiyonu geciriyor..antibiyotik verilmesi gerekir ama oncesinde dogru antibiyotik ve bitkisel ilac verebilmek icin dışkı analizi yapilmasi lazim..yani dogru antibiyotik verilmelidir

Rızkımı veren Hüdădır,
Kula minnet eylemem.....

Ronay

Şehmus abime katılıyorum analiz en doğru olanıdır ama siz bir foto atın ilaç kullanmayı bırakın, aşırı ilaç karaciğer ve böbreğini bitirir. Öncelikle net hastalık  teşhisi koyulmalıdır....

cihankurtkovan

Tamam bugün tekrar altını temizleyip beyaz A4 koyarım ve tekrar çekerim  . Doktorun verdiği ilacı kullandım süresi süresine takip ettim antibiyotik c vitamini vs günlük yem su ve temizliğini de yapıyorum . Hareketi az yem yemesi iyi güzel yiyor .

Ronay

Siz akşam koyun fotoyu birde verdiğiniz ilacında ismini yazın ? bir çaresini bulucaz. Düzelticez inşallah...

cihankurtkovan

Tamam hocam çok teşekkürler . Değiştirdim akşam atacağım .

cihankurtkovan

<br /><br />

Hocam dün yeşildi tamamen şimdi siyah bişey olmuş gibi acil bakabilir misiniz ?

cihankurtkovan

<br /><br />

Hocam tekrar çektim eşim de baktı kan mi değil mi cozemedik çikolata kahvesi gibi garip bişey .

Şehmus BAKIR

Fotodan net anlamadim ama kanlı mi ishal?

Rızkımı veren Hüdădır,
Kula minnet eylemem.....

cihankurtkovan

Hocam valla bizde bu fotograftakini görüyoruz hicbirsey diyemedik çok net çektim ışık tutarak fotoğrafı . Çikolata kahvesi renginde sulu siyahımsı bir dışkı

Şehmus BAKIR

Evet kanli ishal tekrar diyorum dışkı analizi yaptirilip sonuca gore antibiyotik verilecek.bunu bir an once yapilmasi lazim aksi takdirde keybedebiliriz..nerede ikamet ediyorsunuz?

Rızkımı veren Hüdădır,
Kula minnet eylemem.....

cihankurtkovan

Hocam şuan elime oturdu kanli isali ölüyor şuan  antibiyotik bırakılır iki gün oldu nenyabailriim ne alabilirim şuan acil

cihankurtkovan

Van merkez

cihankurtkovan

Damlayla ağzına su veriyimmi ne yapayım şuan elime oturdu gözünü kapattı