10 Aralık 2018, 23:40:14

Haberler:Yardım almak ve deneyimlerinizi paylaşmak  için;
''KAYIT OLMALISINIZ''...
Sizi de bu ailede görmek isteriz....

SİZDEN GELEN RESİM bölümünde kuşlarınızın görünmesi için MUHABBET KUŞLARIMIZI TANITALIM kategorisine konu açmanız , foto eklemeniz gereklidir

20 gündür geçmeyen ishal

(Okunma sayısı 87 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cihankurtkovan

İlk defa bugün kanlı dışkı yaptı ve 2 saatte öldü...

Ronay

Geçmiş olsun.Tam yazıcaktım her an kaybedebilirsiniz.Van yüzüncü yıl veteriner fakültesinde dışkı testi yaptırın diye , kesin tedaviye öyle ulaşabilirsiniz diye, elinizden geleni yaptınız vicdanınız rahat olsun ama hemen vazgeçmeyin bu canlıları beslemek güzel bir olay böyle durumlar çok üzücü ama hayatın kanunu,tekrar geçmiş olsun...

Anlatabileceğin,karşındakinin anlayacağı kadardır.....

Şehmus BAKIR

Elinizden geleni yaptiniz omru bukadarmis gecmis olsun ekoli hastaligi malesef anlasilmiyor kanser gibi dusunun yemesi icmesi normal ama icinde virüs var siz bunun farkinda degilsiniz ve bu vucuda zamanla hakimiyet kurup ele geciriyor en son evreside kanli dışkı ne yazik.ronay kardrsimin dedigi gibi üzülmeyin siz ona yapacaginizi yaptiniz tekrar gecmis olsun

Rızkımı veren Hüdădır,
Kula minnet eylemem.....

cihankurtkovan

Van yüzüncü yıla da götürdüm ama test etmemişlerdi ....

Allah razı olsun sizde hakkınızı helal edin bu saatlere kadar yazdiniz ...

Tekrardan kuş alacağım vazgeçmeyeceğim . Ve sizlerle iletişimde olarak çok daha dikkatli olacağım .

Son olarak e Coli hastalığına nasil ve ne şekilde bulaştı ... Her gün temizledim suyunu yemini ...

Şehmus BAKIR

Genelde meyve ve sebzeden yani gidadan gecebilen bir hastaliktir ve bunun bircok cesidi vardir..zamaninda mudahale edilirse iyilesebilir ama anlayamiyorsun normal bir ishal gibi goruyorsun bu yuzden kendinizi suclamayin..bizimle tekrar olacaginiza sevindim .yeni kusunuzun resimlerini bekleriz .saygilar

Rızkımı veren Hüdădır,
Kula minnet eylemem.....