Şu güzelliğe bakarmısınız

(Okunma sayısı 165 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bıcırık

Bu da benim kuşum Bıcırık.Foruma bu gün üye oldum soru sormak için. Kuşumu tanıtayım dedim. ;)

Son Düzenleme: 19 Aralık 2018, 00:37:19 Gönderen: Ronay

Ronay

Hey MaşAllah çok tatlı , çok iyi yaptınız güzel bir dişi vede alın çizgileri açılmaya başlamış daha da güzelleşir 1 tüy attıktan sonra  :)

Anlatabileceğin,karşındakinin anlayacağı kadardır.....

Çıtır16

Elif Ben eray ;

Son Düzenleme: 19 Aralık 2018, 14:08:21 Gönderen: Ronay

Ronay

Eray bey hoşgeldiniz bu aileye .. :)

Sizi sürekli bu ailede görmek isteriz.Ama Kendinizi tanıtalım veya kuşlarımızı tanıtalım bölümüne kendinizi ve kuşunuzu
paylaşsaydınız daha güzel olurdu , bizde sizi tam tanımış olurduk ....
Kuşunuzun MaşAllahı var çok tatlı çekinik parçalı mutasyonundan bir kuş , Allah dostluğunuzu daim etsin...

Çıtır16

Ben bıcırığın okuldan arkadaşıyım o tavsiye etti

Şehmus BAKIR

Bıcırık ve çıtır 16 hogeldiniz kuslarinizda masallah cok güzeller sanirim bıcırık burnu tıkalı olan kuşumuzdu.Görünürde bir sikinti yok ama yinede burun temizligini yapiniz ;)

Rızkımı veren Hüdădır,
Kula minnet eylemem.....

Bıcırık

Hey MaşAllah çok tatlı , çok iyi yaptınız güzel bir dişi vede alın çizgileri açılmaya başlamış daha da güzelleşir 1 tüy attıktan sonra  :)

Bıcırık ve çıtır 16 hogeldiniz kuslarinizda masallah cok güzeller sanirim bıcırık burnu tıkalı olan kuşumuzdu.Görünürde bir sikinti yok ama yinede burun temizligini yapiniz ;)

Çok teşekkür ederim.o fotoğraflar biraz eski aslında 1-2 hafta öncesine aitler ama şuanda böyle bir sıkıntısı yok gibi gözüküyor burnu çok tıkalı gibi gelirse temizlik yapacağım şuan tıkalı gibi değil.Kuşum aslında erkek orada pek belli olmamış orada daha küçük şuan cere rengi morumsu mavi gibi.

Bıcırık

Şehmus BAKIR

Çok teşekkür ederim.o fotoğraflar biraz eski aslında 1-2 hafta öncesine aitler ama şuanda böyle bir sıkıntısı yok gibi gözüküyor burnu çok tıkalı gibi gelirse temizlik yapacağım şuan tıkalı gibi değil.Kuşum aslında erkek orada pek belli olmamış orada daha küçük şuan cere rengi morumsu mavi gibi.

Oğlan da bizim kız da bizim cinsiyet onemli degil  :) resimde zaten cok anlasilmaz biz sadece gordugumuzu soyluyoruz.yinede paylasiminiz ve fotograflar icin cok tesekkur ederiz..sorularinizi hic cekinmeden sorabilirsiniz biz bir aileyiz

Rızkımı veren Hüdădır,
Kula minnet eylemem.....

Ronay

Şu anki halini atarsanız net yorum yaparız  o fotoda yanıltıcı olabilir ama fotoda cere yapısı dişi, birde net 2-3 tane foto atın net söylerim.....Yıllardır bu işi yapıyoruz  ;)

Bu arada kuşlarınız çok tatlı Maşallah...
Aramıza tekrardan hoş geldiniz.....

Serkan Erkan

MasAllah guzelliklere. Allah nazarlardan saklasin.

Ankara Ev Hobicisi

Bıcırık

MasAllah guzelliklere. Allah nazarlardan saklasin.

Çok teşekkürler

Çıtır16

Bıcırık

Şu anki halini atarsanız net yorum yaparız  o fotoda yanıltıcı olabilir ama fotoda cere yapısı dişi, birde net 2-3 tane foto atın net söylerim.....Yıllardır bu işi yapıyoruz  ;)

Bu arada kuşlarınız çok tatlı Maşallah...
Aramıza tekrardan hoş geldiniz.....

Bir türlü güzel fotosunu çekemedim kıpır kıpır yerinde durmuyor ki . çektiklerimde beyazmış gibi görünüyor ama aslında pembemsi mor gibi.rengi en iyi göstereni atacağım.

<br /><br />

En net bunu çekebildim burada da rengi iyi çıkmamış ama diğerlerine göre iyi .Aldığımız zaman yavruydu petshop sahipleri erkek dediler dişi yavruların rengi beyaz olurmuş benimki aldığımda pembeydi .yerinde dursaydı daha iyi foto çekerdim ama çok hareketli .Ben yinede ekliyeyim üst tarafalar çok çok açık mavi yani hafif mavilik var gibi alt taraflar mor ve pembe.
Son Düzenleme: 19 Aralık 2018, 20:44:43 Gönderen: Bıcırık

Ronay

Foto çok bulanık ama önemli olan burun deliklerinin etrafı beyaz olup olmaması şu konuyu biraz inceler misiniz. Linke tıklayın aşağıdaki.....

https://www.muhabbetkuslari.org/index.php/topic,9.0.html