19 Kasım 2018, 04:29:51

Haberler:Yardım almak ve deneyimlerinizi paylaşmak  için;
''KAYIT OLMALISINIZ''...
Sizi de bu ailede görmek isteriz....

SİZDEN GELEN RESİM bölümünde kuşlarınızın görünmesi için MUHABBET KUŞLARIMIZI TANITALIM kategorisine konu açmanız , foto eklemeniz gereklidir

bu siteyle nasıl tanıştım

(Okunma sayısı 132 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

İlyas otbiçen

öncelikle merhabar arkadaşlar.Bu siteyle nasıl tanıştım uzun zaman oldu aslında çoğu insanlar gibi muhabbet kuşlarında ilgi uyandı bende bir çiftle başladım bu ilgi yavru alamayınca internet araştırmalarını getirdi derken bu site geldi karşıma önce biraz siteyi dışarıdan takip ettim baktım dostluklar güzel hemen daldım içeri ve bidaha çıkamadım ve buradayım ha bide buradaki dostluklar facebook taki gruplar gibi saçma sapan değil buradaki dostluklarda çıkar gözetmeyen gerçek dostluklardır.tüm grup üyelerini seviyorum  :-*

Ronay

Teşekkürler abi,İyi ki burdasın seviliyosun :) İnşallah eskisi gibi güzel dostluklu bir foruma dönüştüreceğiz hep beraber...

Anlatabileceğin,karşındakinin anlayacağı kadardır.....

Şehmus BAKIR

Hosgeldin tekrar ilyasim kardasim dostum.seni tanidigim icin cok memnunum.tekrar bizimle oldugun icin tesekkur ederiz.

Rızkımı veren Hüdădır,
Kula minnet eylemem.....

Serkan Erkan

Ayni fikirdeyim. Her gecen gun daha da guzel paylasim ve yorumlarla dostluklarin kazanilacagini dusunuyorum. Facebook a ben bu forumlar kapanınca girdim. Daha oncesinde bilmezdim :)

Ankara Ev Hobicisi

Dreamlife4234

Bu siteyle değerli insan şehmus  bakır sayesinde tanıştım kuş sevginde onun sayesinde başladı bu camiada tanıdığım ender dürüst insanlardan bi tanesi

Şehmus BAKIR

Eyvallah selcuk abi bilmukabil.aramiza hosgeldin eksik olmayasin..saygilar

Rızkımı veren Hüdădır,
Kula minnet eylemem.....