Disi mi erkek mi

(Okunma sayısı 110 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Selezer

Merhaba erkek kusumuza es olsun diye aldik.ama gagasi hafif mavi.disi mi erkek mi bu kusumuz.acil yardım  lutfen

Son Düzenleme: 01 Ocak 2019, 21:06:57 Gönderen: Ahmet

Ahmet

Hoşgeldiniz, belirttiğiniz kuş dişi içiniz rahat olsun.

Hiç kimsenin ilgisine ihtiyaç duymadığın zaman olgunlaşırsın,hiç kimseden beklentiye girmediğin gün yara almazsın ve hiç kimseye bağımlı kalmazsan kazanırsın.

Selezer

Az once aldigim yere tekrar goturdum %90 erkek dedi ufakken vermiştik gagasi beyazdi simdi mavilesmis dedi

Insallah disidir kay aydir bizde yavrucak

Ahmet

Burun deliklerinin etrafı beyaz diğer kısımlara hafıf mavilik yayılmış. Erkek Kuşların cereleri yetişkin iken yanındaki kuşunuz şeklinde olur(bazı resesif mutasyonlar hariç)
Zaten belli olacaktır. Erkek Kuşlar Dişi kuşa göre daha hareketli aktif durumdadırlar.

Hiç kimsenin ilgisine ihtiyaç duymadığın zaman olgunlaşırsın,hiç kimseden beklentiye girmediğin gün yara almazsın ve hiç kimseye bağımlı kalmazsan kazanırsın.

Ronay

Öncelikle bu Aileye hoşgeldiniz....

Ahmet kardeşimin dediği gibi kuşunuz dişidir.Sağlıklı genç ve mutasyona göre değişebilen koşullar var ama hafif mavilikler olabilir.
Önemli olan burun deliklerin çevreleridir.klasik mavi olan kuş dişi kesinlikle......

Anlatabileceğin,karşındakinin anlayacağı kadardır.....

Selezer

Öncelikle bu Aileye hoşgeldiniz....

Ahmet kardeşimin dediği gibi kuşunuz dişidir.Sağlıklı genç ve mutasyona göre değişebilen koşullar var ama hafif mavilikler olabilir.
Önemli olan burun deliklerin çevreleridir.klasik mavi olan kuş dişi kesinlikle......
Hosbulduk tesekkurler cok sevindim alismisti geri versem.uzulurdum cok

Selezer

Bu da diger eslerimiz bıdışla pamuş
Havuc yedikten sonra 😀😀

Ronay

Maşallah , çok tatlılar ama eşleşme zamanı uçurmayın yine de  :)

Şehmus BAKIR

Hosgeldiniz gerekli cevaplar verilmis masallah cok saglikli gorunuyorlar.kafes duzenleri cok kalabalik gibi gordum isterseniz kafeslerin fotosunu gonderin bu konuda da yorumlar yapalim :)

Rızkımı veren Hüdădır,
Kula minnet eylemem.....

Selezer

Hosgeldiniz gerekli cevaplar verilmis masallah cok saglikli gorunuyorlar.kafes duzenleri cok kalabalik gibi gordum isterseniz kafeslerin fotosunu gonderin bu konuda da yorumlar yapalim :)
aksama insallah

Selezer

Kafesi sormuştunuz
Son Düzenleme: 02 Ocak 2019, 19:40:37 Gönderen: Ronay

Ronay

Öncelikle yavru almak amacınız var mı bu önemli eğer var ise kafeste ki oyuncakları çıkarmanız ve kafeleri birbirinden uzakta tutmanız daha iyi olucaktır. Bu şekilde aliyle ve yavrusuyla daha ilgili olucaktır.
Ama gayet özenle baktığınız belli  :)

Selezer

Yeterince kalabalıklar bebek gelirse sans
Yoksa ozel uygulamamiz yok 😁😂

Şehmus BAKIR

Bende ronay kardesime katiliyorum.istege gore kafesinizi duzenleyebilirsiniz yada sadece arkadas olsunlar oyun oynayip kendi halinde takilsinlar uremeselerde sorun yok diyorsaniz o sizin seciminizdir.oyun parkurlari var internetten temin edebilirsiniz iyi forumlar dilerim :)

Rızkımı veren Hüdădır,
Kula minnet eylemem.....