Nesi var arkadaşlar

(Okunma sayısı 87 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Aslı Gmsc

Kuşum 2 gün önce geldi baygın baygın bakıyor yem su içmiyor dl darı biraz yedi  yaşını cinsiyetini bilmiyorum ne yapmalıyım

Son Düzenleme: 08 Ocak 2019, 17:05:59 Gönderen: Ahmet

Ronay

Geçmiş olsun öncelikle, sorularıma cevap verir misiniz?

Dışkı yeşilimsi mi yoksa sarımtırak mı?
Yeme ilgisi nasıl?
Sürekli dışkılama var mı?
Vitamin kullanıyor musunuz ve ne sıklıkla?

Anlatabileceğin,karşındakinin anlayacağı kadardır.....

Aslı Gmsc

Yeme ilgisi yok su içmiyor 2 gün oldu bana geleli vitamin  vermedim suyuna limon damlattım şimdi hep uyku halinde gözleri batık bakıyor <br /><br />

Ronay

Dışkı foto yanılmıyorsam yeşil görünüyor şuan  ama sarı olsaydı böbrek sorunu var diyecektim yeşil ve ishal aşırı yeşil dışkı iştahsızlık e coli belirtisidir öncelikle siz rengini tarif eder misiniz foto da tanışabiliriz çünkü?

Aslı Gmsc

Yeşil olanda var sarımtırak olanda çok yakında attım tekrar<br /><br />

Aslı Gmsc

Sanki sarımtırak gibi

Şehmus BAKIR

Merhaba kusunuz bagirsak enfeksiyonu geciriyor ama endise edilecek kadar degil.petshoptan bagirsak guclendirici avi-diar alip vermeye baslayin bu sirada daldari vermeye devam edib ve 5 gun sonra tekrar diski resmi yollayin bakalim bu arada bulundugu yer sicak olsun gecmis olsun

Rızkımı veren Hüdădır,
Kula minnet eylemem.....

Aslı Gmsc

Tamam ama su hiç içmiyor

Şehmus BAKIR

Tamam ama su hiç içmiyor
Su icmesini saglamak icin iki saat onceden sulugunu onunden alip ve boylece ilacli suyu verirseniz hemen icecektir  ;)gelismelerle ilgili bizi haberdar ederseniz hep beraber takip etmis oluruz:))

Rızkımı veren Hüdădır,
Kula minnet eylemem.....

Aslı Gmsc

Şimdi kana kana içirdi kendi içti gerçekten korkulacak bir durum yok öyle değil mi

Şehmus BAKIR

Şimdi kana kana içirdi kendi içti gerçekten korkulacak bir durum yok öyle değil mi
Yok merak etmeyin sadece stres yapmis ama yinede ishal icin ilaci alip kullanin ve unutmayin kuruma hastaliginin sebeplerinden birisi de strestir.tedbirli olmakta fayda vardir gecmis olsun ve masallah hayirli olsun yeni kusunuz :-*

Rızkımı veren Hüdădır,
Kula minnet eylemem.....

Aslı Gmsc

Çok sagolun teşekkürler

Ronay

İşlerim den dolayı tam bakamamıştım  fotoya kuşunuz ishal böbrek sorunlarunda sarı dışkı olur kuşunuz yem yemiyor mu? Birde ne zamandır böyle yeşil olması beni şüphelendiriyor? Eğer yem yeme yoksa be ishali artarsa yazın muhakkak

Aslı Gmsc

Şuan dal darı yedi avidiar ilaçlı su verdim dediğim gibi alalı 2 gün oldu gelişmeleri haber veririm sizeiyi akşmlr sagolun