Çarpık bacak tedavi süreci

(Okunma sayısı 74 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bossakin

Merhaba arkadaşlar. Yavrularım çarpık bacak oldu ve sünger tedavisi uyguladım. Ancak kuşlar ayaklarının üzerine basmıyor. Resimlerde gözüktüğü gibi kursaklarının üzerinde ve başı yerde yatıyorlar. Bu normal bir süreç mi? İlerde geçer mi?

*İlk iki resimde gösterdiğim sünger tedavisi 5-6 gün önce çekilmiş fotoğraf. O süngerin etrafını tamamen kestim küçülttüm baya. Yani süngerin rahatsız edeceğini sanmıyorum.

1800 statewide

Son Düzenleme: 10 Ocak 2019, 10:08:12 Gönderen: Ronay

Şehmus BAKIR

Duruslari gayet normal tedaviye devam tekrar gecmis olsun

Rızkımı veren Hüdădır,
Kula minnet eylemem.....

Ronay

Şehmus abimin dediği gibi düzelmiş şöyle 1 hafta civarı daha devam edin. Maşallah....
Son Düzenleme: 10 Ocak 2019, 22:42:45 Gönderen: Ronay

Anlatabileceğin,karşındakinin anlayacağı kadardır.....

Cihan Aytan

Tedavi olumlu şekilde ilerliyor gibi görünüyor

Cihan AYTAN
Rainbow,mutasyon ve kırık ırklar
Muhabbet kuşu hobi üretici
Pendik-İstanbul
https://renkmuhabbetkusu.blogspot.com/?m=1

bossakin

Yorumlarınız için teşekkür ederim.  Çok sevindim   :)

bossakin

Merhaha arkadaşlar yavrularımın biri 23 diğeri 21 günlük oldu. Çarpık bacak tedavi sürecine devam ediyorum. Büyük olan kuşumun ayağı süper oldu tam bir kuş gibi duruyor. Ama küçük olan kuşumun ki daha henüz tam düzelmedi. Ayağının üzerinde kuş gibi duramıyor. Süngeri çıkarınca ayağı yamuk duruyor hala. Yeni bir sünger yapacağım. İnşallah bu kuşumda düzelecek.

Son Düzenleme: 15 Ocak 2019, 18:04:40 Gönderen: Ronay

Ronay

Maşallah çok sevindik düzeldiğine, tedaviyi hemen bırakmayın biraz daha devam edin çok toparlamışlar. Büyümüş ufaklıklar, geçmiş olsun tekrardan...

Anlatabileceğin,karşındakinin anlayacağı kadardır.....