Neler yeni

Muhabbetkuslari.org Ailesine Hoş Geldiniz 👋

🇹🇷 Muhabbetkuslari.org Türkiye’nin en eski muhabbet kuşu ve kafes kuşları bilgi forumudur… Sizde kayıt ol butonuna 👆tıklayarak. Üye olup, forumda soru sorup anında cevap alabilir ve paylaşımlar yapabilirsiniz. Hadi sende aileye katıl.🔥

Kuşumu Nasıl Dans Ettirebilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İpek..s

Moderator
merhaba öncelikle aramıza hoşgeldiniz 🙂 sizden ricam hayatın akışına Uygun ve kuşlar ile ilgili daha mantıklı soruları sormanız da fayda var yaşınız kaç bilmiyorum ama 4 yaşındaki kızım bile kuşların dans edemediğini bilir
Daha gerçekçi sorular varsa seve seve cvp verebiliriz ama bu şekilde diğer konularında kaybolmasına sebep olarak diğer hobici arkadaşlarin hakkına giriyorsunuz
Saçma sorunuzu cvpliyor bir daha bu tarz sorularda gerekenin yapılmasını sağlıyor olacağım.

Kuşlar dans etmez kuşlara özel dans eğitimi yoktur.

İyi günler.

mango_24

Yeni Üye
Ben eğitim verdim kuşum kafa sallıyor
Bana davraşınızdan dolayı teşekkür eder ve vaktinizi boşa harcadığım dan özür dilerim

mango_24

Yeni Üye
Bakın sizi anlıyorum ev hanımısınız herhalde kızınız var çocuk bakmak çok zor ev işi de yorucu. Sinirlenin diye yazmadım empati olsun diye yazdım özür dilerim🙏🙏

İpek..s

Moderator
M mango_24, ev hanımı olamam ile sizin bu soruyu sormanızin ne alakası var çocuk bakmak ve yorulmak ile hiç alakası yok komik sorularınıza denk geliyorum iki defadir kibarca uyardım kızım ile örnek vermemde manidardır
Kafa sallaması kur belirtisidir
hangi müzikte dans ederler. Yada dans eğitimi varmıdır?
Müzik türü ile alakası yoktur.

mango_24

Yeni Üye
Özür dilerim bana kibar davrandığınız için teşekkür söz veriyorum böyle konular sormayacam

Ronay

Site Kurucusu
Amacın nedir? Ne yapmak istiyorsunuz bilmiyorum. Umurumda da değil. Ama site üye olurken kabul ettiğiniz şartlar kurallar var bunlara uymadığınız takdirde tüm yasal haklarımızı kullanırız. Saçma sapan sorularınızı başka yerlerde sorun son uyarım.

BİRAZ DAHA CİDDİYET.

Konu kilit....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...